0 800 404 114 (Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів)

Товарів: 0 (0 грн.)

Оплата та повернення дієтичних добавок

Способи оплати:

1. Оплата банківською карткою (Visa або Mastercard) при оформленні замовлення.

В нашому інтернет-магазині передбачена можливість оплати будь-якою банківською карткою через безпечну та захищену систему платежів. Окремо звертаємо Вашу увагу, що наш інтернет-магазин не буде мати доступ до Вашої банківської платіжної інформації!

Оплата відбувається під час оформлення/підтвердження замовлення.

2. Оплата при отриманні замовлення у відділенні Нової пошти (накладений платіж - зворотній грошовий переказ).

Ви сплачуєте за товар при отриманні у відділенні Нової пошти, але у Вас будуть додаткові витрати на послуги служби доставки згідно діючим тарифам (на 01.02.2021р. 3,8 % від суми платежу, але не менше 10 грн).

3. Оплата при отриманні в Головному офісі.

Ви сплачуєте за товар при отриманні в Головному офісі за адресою: м.Харків, м-н Конституции, 1 (Палац праці), 3 під'їзд, 6 поверх, офіс 36-11.


ОБМІН (ПОВЕРНЕННЯ) ТОВАРУ:

Ч.1 ст. 9 Закону України "Про захист прав споживачів" визначає порядок обміну та повернення купленого товару, а саме протягом 14 днів споживач має право на обмін товару належної якості, якщо він не використовувався, збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ.

Також Додаток №3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 р. №172 визначає перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну (поверненню):

- продовольчі товари (в т.ч. дієтичні добавки);

- лікарські препарати та засоби;

- предмети сангігієни та ін.

Незважаючи на те, що згідно выщезгаданих законодавчих актів ми не зобов'язані здійснювати обмін або повернення товару, але ми йдемо назустріч нашим клієнтам та при необхідності завжди готові задовільнити Ваші побажання по обміну/поверненню товару при зберіганні товарного вигляду та захисних пломб на продукції.

Обміняти або повернуту товар можна в нашому Головному офісі за адресою: м.Харків, м-н Конституции, 1 (Палац праці), 3 під'їзд, 6 поверх, офіс 36-11.

ФИТТЭКС - диетические добавки (БАДы) © 2022