Товарів: 0 (0 грн.)

Про компанію ФІТТЕКС - дієтичні добавки (БАДи)

ТОВ «ФІТТЕКС» було створено у 2000 р., у м. Харкові, як виробника дієтичних добавок (БАДів). Продукція виготовляється за унікальною рецептурою з використанням екстрактів лікарських рослин, рослинних олій, продуктів бджільництва, вітамінів, мінеральних солей, та інших біологічно активних речовин природного походження. Екстракти лікарських рослин, які входять до складу нашої продукції, забезпечують високу ступінь засвоювання діючих  речовин організмом, а також ефективність їх терапевтичної дії. Сучасне обладнання і стандартизований технологічний процес забезпечують точність дозування і стабільність нашої продукції.

За час існування нашої фірми, було розроблено та зареєстровано понад 70 дієтичних добавок і гігієно-профілактичних засобів. В даний час ми випускаємо дієтичні добавки у вигляді таблеток, капсул та олійних бальзамів.  В перспективі готується випуск гігієно-профілактичних засобів, лікувальної косметики, кремів та гігієнічного мила.

Вся продукція, що випускається нами продукція пройшла якісну  експертизу на відповідність встановленим критеріям безпеки в Науковому центрі превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки ім. академіка Л. І. Медведя Міністерства охорони здоров'я України.

З висновком Державної санітарно-епідеміологічної служби про відповідність санітарному законодавству на наші дієтичні добавки Ви можете ознайомитися на сторінці Дозвільні документи.


Наші нагороди

ФИТТЭКС - диетические добавки (БАДы) © 2023