Товарів: 0 (0 грн.)

Яснозір


 • 180 грн.


 • 5 або більше 153 грн.


Яснозір

 • Допомагає поліпшити гостроту зору;
 • Знижує розвиток макулярної дистрофії ока;
 • Сприяє покращенню мікроциркуляції і метаболізму тканини очного яблука;
 • Захищає очі від вікових патологій, катаракти та дегенерації жовтої плями сітківки;
 • Стимулює регенеративні процеси і здійснює харчування зорового апарату біологічно активними речовинами; 
 • Має антиоксидантну, протизапальну та спазмолітичну дію.


Інгредієнти, що входять до складу дієтичної добавки "Яснозір", містять такі біологічно активні речовини:

 • Вітаміни С, В1, В2, В5, В6, В7, В8, В9, РР;
 • Макро и мікроелементи: калій, кальцій, натрій, фосфор, залізо, магній, марганець, цинк, мідь, бор, хром, кремній, нікель, ванадій, берилій, срібло, молібден;
 • Флавоноїди, глікозиди, органічні кислоти, фенолкарбонові кислоти, пектинові речовини, смоли, гіркі та дубильні речовини, іридоїди, похідні кумарину, ефірна олія, антоціани, каротиноїди.


Склад: сухі екстракти: очанки прямостоячої, чорниці, ірги, пилку квіткового (обніжжя), елеутерокока колючого, тагетису, плодів шипшини - 14,5 mg. Допоміжні речовини: лактоза - 460,5 mg, крохмаль - 20 mg, кальцію стеарат - 5 mg. Без ГМО.

 

Енергетична цінність на 100g: 385,6 kcal.

ТУ У 15.8-31285355-005:2011


Форма випуску: 60 таблеток масою по 500mg в полімерній баночці.

Спосіб застосування: дорослим по 1-2 таблетки 2-3 рази на добу за 10-15 хвилин до вживання їжі, таблетки бажано розжовувати.

Тривалість застосування: до 1 місяця. В подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.

 

Рекомендації до застосування: дієтична добавка "Яснозір" може бути включена до складу раціонів дієтичного харчування, рекомендованих лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов для функціонування сенсорної системи.

Рекомендовано застосовувати збалансований раціон харчування, обмежити вживання тваринних жирів, цукру, солодощів та алкоголю.

 

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, непереносимість лактози. Жінкам у період вагітності та лактації обов’язково проконсультуватись з лікарем.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.


З висновком Державної санітарно-епідеміологічної служби про відповідність санітарному законодавству на наші дієтичні добавки Ви можете ознайомитися на сторінці Дозвільні документи.


Дієтична добавка (БАД) "Яснозір" не є лікарським засобом!

Leave a review

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Bad           OK

Рекомендовані товари


Теги: яснозір, купити яснозір, вітаміни для очей, таблетки для зору, добавки для зору, вітаміни для зору, бади для очей, купити бади для зору, бад для зору, бади для зор, вітаміни для очей похилій людині, препарати покращуючі зір, чорниця, з чорницею, таблетки для покращення зору, ліки для покращення зору, таблетки для очей, для зору вітаміни, препарати для відновлення зору, купити вітаміни для очей, зір, для зору, для органів зору, для очей, сенсорна система, фіттекс

Топ продаж

ФИТТЭКС - диетические добавки (БАДы) © 2023