Товарів: 0 (0 грн.)

Капілярин апіфіт


 • 180 грн.


 • 5 або більше 153 грн.


Капілярин апіфіт

 • Перешкоджає розвитку атеросклеротичних змін; 
 • Підсилює кровообіг у вінцевих судинах серця та судинах мозку; 
 • Значно знижує ризик розвитку інфаркту, інсульту, та вірогідність утворення тромбів; 
 • Має виражену капілярозміцнюючу, антисклеротичну та антиоксидантну дію; 
 • Сприяє надходженню кисню до органів і тканин організму; 
 • Розширює периферичні судини; 
 • Нормалізує обмінні процеси в стінках судин та кількість холестерину в крові.

Рекомендується застосовувати в якості лікувально-профілактичного засобу при захворюваннях серцево-судинної системи, атеросклерозі судин головного мозку, кардіосклерозі, загальному атеросклерозі, стенокардії, гіпертонічній хворобі, порушеннях проникності судин та захворюваннях периферичних артерій.


Інгредієнти, що входять до складу дієтичної добавки "Капілярин апіфіт", містять такі біологічно активні речовини:

 • Вітаміни C, B1, B2, B5, B6, B7, B8, B9, PP;
 • Мікро та макроелементи: калій, кальцій, натрій, фосфор, залізо, магній, марганець, цинк, мідь, бор, хром, кремній, нікель, ванадій, берилій, срібло, молібден;
 • Флавоноїди, стероїдні сапоніни, глікозиди, фенолокислоти, органічні кислоти, азотовмісні сполуки, олігомери дегідрокатехіну, пектинові речовини, антоціани, каротиноїди.


Склад: сухі екстракти: діоскореї ніпонської, квітків глоду, квіткового пилку, плодів шипшини - 14,5 mg, кверцетин - 7,5 mg. Допоміжні речовини: лактоза - 457,5 mg, крохмаль - 20 mg, кальцію стеарат - 0,5 mg. Без ГМО.


Енергетична цінність на 100g: 362 kcal.

ТУ У 15.8-31285355-001:2008


Форма випуску: 60 таблеток масою по 500mg в полімерній баночці.


Спосіб застосування: дорослим по 1-2 таблетки 2-3 рази на добу за 10-15 хвилин до вживання їжі, таблетки бажано розжовувати.

Тривалість застосування: до 1 місяця. В подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.


Рекомендації до застосування: дієтична добавка може бути включена до складу раціонів дієтичного харчування, рекомендованих лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов для функціонування серцево-судинної системи.

Рекомендовано застосовувати збалансований раціон харчування, обмежити вживання тваринних жирів, цукру, солодощів та алкоголю.


Також ми рекомендуємо разом із "Капілярин апіфіт" вживати:


Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, непереносимість лактози. Жінкам у період вагітності та лактації обов’язково проконсультуватись з лікарем.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.


З висновком Державної санітарно-епідеміологічної служби про відповідність санітарному законодавству на наші дієтичні добавки Ви можете ознайомитися на сторінці Дозвільні документи.


Дієтична добавка (БАД) "Капілярин апіфіт" не є лікарським засобом.

Leave a review

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Bad           OK

Рекомендовані товари


Теги: капілярин, капілярин апіфіт, купити капілярин, засіб для серця, засіб для мозку, бади для мозку, біодобавки для судин, біодобавки для судин купити, бади для пам'яті, бад для пам'яті, таблетки для пам'яті, добавки для пам'яті, вітаміни для мозку, бади від інсульту, вітаміни від інсульту, бади після інсульту, добавки від інсульту, вітаміни для серця, бад для серця, бади для серця, препарати для укріплення серця, купити бади для серця, серцеві препарати, вітаміни для судин, вітамін для серця, укріплення серця препарати, дієтичні добавки для серця, таблетки для серця, дієтичні добавки для серцево-судинної системи, бади для серцево-судинної системи, серцево-судинна система, фіттекс

Топ продаж

ФИТТЭКС - диетические добавки (БАДы) © 2023