Товарів: 0 (0 грн.)

Чистосудин


 • 190 грн.


 • 5 або більше 153 грн.


Чистосудин

 • Повертає молодість судинам;
 • Сприяє очищенню організму від патогенів та паразитів;
 • Сприяє очистці судин від стеринових бляшок, паразитів, грибків, найпростіших та бактерій;
 • Розширює просвіт, попереджає стадію декомпенсації серця та збагачує постачання органів та тканей кров'ю;
 • Відновлює міцність та еластичність судинної стінки, що попереджає розвиток аневризми, інфарктів та інсультів;
 • Перешкоджає утворенню атероматозних бляшок в артеріях;
 • Пригнічує розвиток бактерій, гельмінтів, грибків та найпростіших, які визивають мікропошкодження судинної стінки, її набряк та відкладення в пошкоджених місцях ліпідів, що сприяють формуванню жирових плям з подальшим утворенням атеросклеротичних бляшок;
 • Сприяє загальному оздоровленню всього організму.

Рекомендується застосовувати при порушеннях ліпідного обміну, який виник внаслідок впливу патогенів та продуктів їх життєдіяльності, а також при поліпах, інфекційних грибкових тріщинках куточків рота, гноячкових висипаннях, вуграх, екземах, псоріазі звичайному.


Інгредієнти, що входять до складу дієтичної добавки "Чистосудин", містять такі біологічно активні речовини:

 • Вітаміни С, В1, В2, РР;
 • Макро та мікроелементи: залізо, калій, кальцій, магній, сірка, фосфор, кобальт;
 • Флавоноїди, алкалоїди, дубильні речовини, хінони, кумарини, фенолкарбонові кислоти, смоли, ефірна олія, органічні кислоти, сапоніни, хелідонова кислота, вищий аліфатичний спирт хелідонін, каротіноїди.


Склад: сухі екстракти: опліддя чорного горіха, листя чорного горіха, чистотілу звичайного, листя берези бородавчотої, монарди - 14,5 mg. Допоміжні речовини: лактоза - 460,5 mg, крохмаль - 20 mg, кальцію стеарат - 5 mg. Без ГМО.

 

Енергетична цінність на 100g: 385,6 kcal.

ТУ У 15.8-31285355-005:2011


Форма випуску: 60 таблеток масою по 500mg в полімерній баночці.


Спосіб застосування: дорослим по 1-2 таблетки 2-3 рази на добу за 10-15 хвилин до вживання їжі, таблетки бажано розжовувати.

Тривалість застосування: до 1 місяця. В подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.


Рекомендації до застосування: дієтична добавка "Чистосудин" може бути включена до складу раціонів дієтичного харчування, рекомендованих лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов для функціонування серцево-судинної системи.

Рекомендовано застосовувати збалансований раціон харчування, обмежити вживання тваринних жирів, цукру, солодощів та алкоголю.


Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, непереносимість лактози. Жінкам у період вагітності та лактації обов’язково проконсультуватись з лікарем.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.


З висновком Державної санітарно-епідеміологічної служби про відповідність санітарному законодавству на наші дієтичні добавки Ви можете ознайомитися на сторінці Дозвільні документи.


Дієтична добавка (БАД) "Чистосудин" не є лікарським засобом!

Leave a review

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Bad           OK

Рекомендовані товари


Теги: чистосудин, купити чистосудин, засіб для судин, вітаміни для судин, бад для судин, бади для серця, біодобавки для судин, біодобавки для судин купити, препарати для очищення судин, купити бади для судин, судинні препарати, вітаміни для судин, вітамін для серця, укріплення судин препарати, дієтичні добавки для судин, таблетки для судин, дієтичні добавки для серцево-судинної системи, бади для серцево-судинної системи, серцево-судинна система, фіттекс

Топ продаж

ФИТТЭКС - диетические добавки (БАДы) © 2023