Товарів: 0 (0 грн.)

Кардіовіт апіфіт


 • 180 грн.


 • 5 або більше 153 грн.


Кардіовіт апіфіт

 • Сприяє зміцненню серцевого м’яза;
 • Ліквідує неприємні відчуття у ділянці серця;
 • Нормалізує ритм серця та артеріальний тиск;
 • Має виражену капілярозміцнюючу дію;
 • Позитивно впливає на судини, підвищуючи їх еластичність та міцність;
 • Вибірково розширює коронарні судини та судини головного мозку, покращуючи постачання серця та нейронів головного мозку киснем;
 • Сприяє відновленню нормальних функцій головного мозку;
 • Покращує загальний стан.

Рекомендується застосовувати як загальнозміцнюючий засіб при комплексному лікуванні захворювань з функціональними розладами серцево-судинної діяльності.


Інгредієнти, що входять до складу дієтичної добавки "Кардіовіт апіфіт", містять такі біологічно активні речовини:

 • Вітаміни C, B1, B2, B5, B6, B7, B8, B9, PP;
 • Мікро та макроелементи: калій, кальцій, натрій, фосфор, залізо, магній, марганець, цинк, мідь, бор, хром, кремній, нікель, ванадій, берилій, срібло, молібден;
 • Незамінні амінокислоти, флавоноїди, фенолокислоти, кумарини, тритерпенові кислоти, органічні кислоти, азотовмісні сполуки, олігомери дегітрокатехіну, пектинові речовини, стерини, каротиноїди.


Склад: сухі екстракти: квітків та плодів глоду, плодів шипшини - 14,5 mg; квітковий пилок (обніжжя) - 150 mg. Допоміжні речовини: лактоза - 315 mg, крохмаль - 20 mg, кальцію стеарат - 0,5 mg. Без ГМО.

 

Енергетична цінність на 100g: 355 kcal.

ТУ У 15.8-31285355-001:2009


Форма випуску: 60 таблеток масою по 500mg в полімерній баночці.


Спосіб застосування: дорослим по 1-2 таблетки 3 рази на добу за 10-15 хвилин до вживання їжі, таблетки бажано розжовувати.

Тривалість застосування: до 1 місяця. В подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.

 

Рекомендації до застосування: дієтична добавка "Кардіовіт апіфіт" може бути включена до складу раціонів дієтичного харчування, рекомендованих лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов для функціонування серцево-судинної системи.

Рекомендовано застосовувати збалансований раціон харчування, обмежити вживання тваринних жирів, цукру, солодощів та алкоголю.

 

Також ми рекомендуємо разом із "Кардіовіт апіфіт" вживати "Капілярин апіфіт".


Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, непереносимість лактози. Жінкам у період вагітності та лактації обов’язково проконсультуватись з лікарем.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.


З висновком Державної санітарно-епідеміологічної служби про відповідність санітарному законодавству на наші дієтичні добавки Ви можете ознайомитися на сторінці Дозвільні документи.


Дієтична добавка (БАД) "Кардіовіт апіфіт" не є лікарським засобом!

Leave a review

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Bad           OK

Рекомендовані товари


Теги: кардіовіт, кардіо-віт, кардіовіт апіфіт, купити кардівовіт, засіб для серця, бад від інфаркту, бади від інфаркту, добавки від інфаркту, бади після інфаркту, вітаміни для серця, бад для серця, бади для серця, препарати для укріплення серця, купити бади для серця, серцеві препарати, вітаміни для судин, вітамін для серця, укріплення серця препарати, дієтичні добавки для серця, таблетки для серця, дієтичні добавки для серцево-судинної системи, бади для серцево-судинної системи, серцево-судинна система, фіттекс, бади для зміцнення серця, дієтична добавка для зміцнення серця

Топ продаж

ФИТТЭКС - диетические добавки (БАДы) © 2023