0 800 404 114 (Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів)

Товарів: 0 (0 грн.)

Ентерочист


 • 180 грн.


 • 5 або більше 153 грн.


Ентерочист

 • "Чистий кишечник - добрий імунітет"; 
 • Усуває відчуття розпирання у животі; 
 • Сприяє нормальному випорожненню за рахунок посилення перистальтики кишечника, не подразнюючи слизової оболонки та не впливаючи на тонкий кишечник; 
 • Сприяє відновленню нормальної кишечної мікрофлори; 
 • Знижує явища метеоризму та ризик запалення прямої кишки;
 • Має протизапальну, секреторну та бактеріостатичну дію.

Рекомендується використовувати в якості легкого проносного засобу при хронічному атонічному запорі, хронічному коліті, проктиті.


Інгредієнти, що входять до складу дієтичної добавки "Ентерочист", містять такі біологічно активні речовини:

 • Вітаміни А, В1, В2, В2, С;
 • Макро та мікроелементи: калій, натрій, кальцій, йод, марганець, мідь, кобальт, бор;
 • Антраглікозиди, пектини, дубильні речовини, органічні кислоти, алкалоїди, сапоніни, кумарини, фенолкарбонові кислоти, тритерпеноїди, стероїди, інулін, фітостерини, іридоїди, полісахаріди, каротиноїди.


Склад: сухі екстракти: кори крушини ламкої, вовчуга, насіння подорожника, солодки голої, кульбаби лікарської, ламінарії цукристої - 14,5 mg. Допоміжні речовини: лактоза - 460,5 mg, крохмаль - 20 mg, кальцію стеарат - 5 mg. Без ГМО.

 

Енергетична цінність на 100g: 385,6 kcal.

ТУ У 15.8-31285355-005:2011


Форма випуску: 60 таблеток масою по 500mg в полімерній баночці.

Спосіб застосування: дорослим по 1-2 таблетки 2-3 рази на добу за 10-15 хвилин до вживання їжі, таблетки бажано розжовувати.

Тривалість застосування: до 1 місяця. В подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.

 

Рекомендації до застосування: дієтична добавка може бути включена до складу раціонів дієтичного харчування, рекомендованих лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов для функціонування травної системи.

Рекомендовано застосовувати збалансований раціон харчування, обмежити вживання тваринних жирів, цукру, солодощів та алкоголю.


Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, непереносимість лактози. Жінкам у період вагітності та лактації обов’язково проконсультуватись з лікарем.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.


З висновком Державної санітарно-епідеміологічної служби про відповідність санітарному законодавству на наші дієтичні добавки Ви можете ознайомитися на сторінці Дозвільні документи.


Дієтична добавка (БАД) "Ентерочист" не є лікарським засобом!

Leave a review

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Bad           OK

Рекомендовані товари


Теги: ентерочист, купити ентерочист, очистка кишечника, бади для очистки кишечника, дієтичні добавки для очистки кишечника, нормальне випорожнення, добавки для очистки кишечника, лікування запору, лікування хронічного коліту, лікування проктиту, лікування травної системи, захворювання травної системи, травна система, фіттекс

Топ продаж

ФИТТЭКС - диетические добавки (БАДы) © 2022