0 800 404 114 (Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів)

Товарів: 0 (0.00грн.)

Комфортин


 • 170.00грн.


 • 10 або більше 160.00грн.


Комфортин

 • Усуває відчуття втоми та дратівливості;
 • Усуває відчуття пригніченості;
 • Створює позитивний настрій;
 • Покращує сон;
 • Відновлює стан задоволеністю життям та впевненості в собі;
 • Сприяє покращенню психоемоційного та фізичного стану при нервовому та фізичному виснаженні;
 • Відновлює відчуття бадьорості та підвищує працездатність.

Рекомендується застосовувати при депресивних та астенічних станах, розумовій та фізичній перевтомі, а також при клімактеричних неврозах у жінок.


Інгредієнти, що входять до складу дієтичної добавки "Комфортин", містять такі біологічно активні речовини:

 • Мікро та макроелементи: магній, натрій, кальцій, барій, стронцій, хром, сурма, марганець, нікель, вісмут, молібден, вольфрам, титан, мідь;
 • Алкалоїд аралін, флавоноїди, тритерпенові глікозиди, фенольні сполуки, дубильні речовини, сапоніни, смолисті речовини, фенол глюкозид саліцин, саліцилова кислота, метилсаліцилат, бензойна кислота, ситостерин.


Склад: сухі екстракти: заманихи високої, звіробою, суріпиці звичайної, півонії незвичайної, любистку лікарського - 14,5 mg. Допоміжні речовини: лактоза - 460,5 mg, крохмаль - 20 mg, кальцію стеарат - 5 mg. Без ГМО.

Енергетична цінність на 100g: 385,6 kcal.

ТУ У 15.8-31285355-005:2011


Форма випуску: 60 таблеток масою по 500mg в полімерній баночці.


Спосіб застосування: дорослим по 1-2 таблетки 2-3 рази на добу за 10-15 хвилин до вживання їжі, таблетки бажано розжовувати.

Тривалість застосування: до 1 місяця. В подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.


Рекомендації до застосування: дієтична добавка може бути включена до складу раціонів дієтичного харчування, рекомендованих лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов для функціонування нервової системи.

Рекомендовано застосовувати збалансований раціон харчування, обмежити вживання тваринних жирів, цукру, солодощів та алкоголю.


Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, непереносимість лактози. Жінкам у період вагітності та лактації обов’язково проконсультуватись з лікарем.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.


З висновком Державної санітарно-епідеміологічної служби про відповідність санітарному законодавству на наші дієтичні добавки Ви можете ознайомитися на сторінці Дозвільні документи.


Дієтична добавка (БАД) "Комфортин" не є лікарським засобом!

Leave a review

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Bad           OK

Теги: комфортин, комфортин купить, таблетки комфортин, бад комфортин, диетическая добавка комфортин, добавка комфортин, комфортин таблетки, добавки для нервной системы, бады для нервной системы, нервная система, заспокійливе на травах, вітаміни для нервової системи, вітаміни для нервів, таблетки заспокійливі на травах, нервова система, фіттекс

Топ продаж

ФИТТЭКС - диетические добавки (БАДы) © 2021