0 800 404 114 (Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних номерів)

Товарів: 0 (0.00грн.)

Щитовітон


  • 180.00грн.


  • 10 або більше 170.00грн.


Щитовітон

  • Сприяє регуляції діяльності залоз внутрішньої секреції;
  • Застосовується при захворюваннях щитовидної залози, викликаних зниженням рівня йоду;
  • Сприяє розсмоктуванню м’яких пухлин і вузлових утворень;
  • Має протизапальну, протипухлинну, антимікробну, спазмолітичну та антиоксидантну дію.

Рекомендується застосовувати при запальних процесах щитовидної залози, а також захворюваннях щитовидної залози, викликаних зниженням рівня йоду.


Інгредієнти, що входять до складу дієтичної добавки "Щитовітон", містять такі біологічно активні речовини:

  • Вітамін С;
  • Мікро та макроелементи: йод, калій, кальцій, магній, натрій, цинк, барій, залізо, срібло, мідь, молібден, кобальт, хром, селен, нікель, сірка, алюміній, бор;
  • Флавоноїди, полісахаріди, хлорофіли, фенолкарбонові кислоти, каротиноїди, антоціани, дубильні речовини, сапоніни, тритерпеноїди.


Склад: сухі екстракти: фукусу, розділів волоського горіха, медунки лікарської, нетреби звичаної, вересу звичайного, перстача білого - 14,5 mg. Допоміжні речовини: лактоза - 460,5 mg, крохмаль - 20 mg, кальцію стеарат - 5 mg. Без ГМО.

 

Енергетична цінність на 100g: 385,6 kcal.

ТУ У 15.8-31285355-005:2011


Форма випуску: 60 таблеток масою по 500mg в полімерній баночці.


Спосіб застосування: дорослим по 1-2 таблетки 2-3 рази на добу за 10-15 хвилин до вживання їжі, таблетки бажано розжовувати.

Тривалість застосування: до 1 місяця. В подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.


Рекомендації до застосування: дієтична добавка може бути включена до складу раціонів дієтичного харчування, рекомендованих лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов для ендокринної системи.

Рекомендовано застосовувати збалансований раціон харчування, обмежити вживання тваринних жирів, цукру, солодощів та алкоголю.


Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, непереносимість лактози. Жінкам у період вагітності та лактації обов’язково проконсультуватись з лікарем.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.


З висновком Державної санітарно-епідеміологічної служби про відповідність санітарному законодавству на наші дієтичні добавки Ви можете ознайомитися на сторінці Дозвільні документи.


Дієтична добавка (БАД) "Щитовітон" не є лікарським засобом!

Leave a review

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Bad           OK

Теги: щитовітон, купити щитовітон, бад для щитовидки, бади для щитовидки, дієтичні добавки для щитовидки, бад для щитовидної залози, бади для щитовидної залози, дієтичні добавки для щитовидної залози, захворювання щитовидної залози, лікування щитовидки, лікування щитовидної залози, таблетки для щитовидки, таблетки для щитовидної залози, щитовидка, щитовидна залоза, ендокринна система, фіттекс

Топ продаж

ФИТТЭКС - диетические добавки (БАДы) © 2021